آدرس محل کار ما

پشتیبانی سایت

از شنبه تا پنجشنبه

8 صبح الی 18 عصر

ایمیل :  sales@poweryar.ir
تلفن :  09352202297

تهران

شهرک صنعتی پرند

پایور دیزل آسیا

ایمیل :  info@poweryar.ir
تلفن تماس : 56807416-021

تماس با ما

جهت اعزام کارشناس دیزل ژنراتور و ارائه خدمات در محل مشتری با شماره 09352202297 هماهنگ بفرمایید

معرفی فروشگاه پاور یار

فروشگاه اینترنتی پاور یار در نظر دارد نیاز های مشتریان عزیز در زمینه قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور را در یک سامانه با امکان خرید اینترنتی فراهم سازد تا به سادگی بتوانند محصول مورد نظر خودر را پیدا کنند و در کوتاه ترین زمان از طریق سیستم پست ایران محصولات را دریافت کنند.

دیزل ژنراتور دارای موارد مصرفی متعددی می باشد که نیازمند تعویض آن ها می باشید که در برنامه زمانبندی سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور توسط اپراتور دستگاه اجرا می شود. دغدغه از تهیه این لوازم مصرفی دوره ای برای مصرف کنندگان همواره بوده و نبود یک سامانه مرجع جهت تهیه و استعلام قیمت های دقیق یک معضل حساب شده.

فروشگاه اینترنتی پاور یار نیاز های شما را در یک سامانه یکپارچه تدارک دیده تا با مراجعه به این سایت موارد مورد نیاز خود را به سبد خرید افزوده و در کوتاه ترین زمین برای شما ارسال شود.

مزیت خرید از سایت پاور یار

پاور یار یک فروشگاه مرجع برای خرید لوازم یدکی و قطعات جانبی دیزل ژنراتور می باشد و با حذف واسطه ها در تلاش است جنس با اصالت و قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برساند. در تمام مراحل خرید تیم پشتیبانی و فنی با شما در ارتباط خواهند بود و از هیچ مشاوره ای شما را دریغ نخواهند کرد. اعتماد و رضایت شما برای پاوریار بزرگ ترین سرمایه است که در حفظ آن خواهیم کوشید. همچنین در صورت موجود نبودن قطعات درخواستی شما امکان سفارش گذاری و پیش خرید در سایت در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در رفع نیاز های شما هر چه بیشتر قوی تر عمل کنیم.