دوره آموزشی دیزل ژنراتور

دوره تخصصی آموزش دیزل ژنراتور

با توجه به رشد روز افزون جامعه بشری به جریان الکتریسیته و افزایش بار شبکه های برق رسانی و عدم توسعه در زیر ساخت ها باعث شده است اکثر شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی به فکر تأمین برق مورد نیاز خود به واسطه خرید دیزل ژنراتور باشند. دستگاه دیزل ژنراتور در توان های ها و برند های مختلف موجود می باشند که متناسب با میزان بار مصرفی هر مجموعه می تواند متفاوت باشد.
دیزل ژنراتور همانند خودرو نیازمند سرویس و نگهداری دوره ای می باشد که انجام به موقع آن باعث افزایش بازدهی و عمر دیزل ژنراتور می شود. شخص اپراتور برای انجام سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور می بایست دوره آموزشی آن را بگذراند چراکه عدم شناخت صحیح از ساختمان و نحوه عملکرد آن با توجه به مشابهت ظاهری به موتور خودرو می تواند در زمان تشخیص عیب شما را دچار اشتباه کند و مستلزم هزینه های اضافی شوید. دیزل ژنراتور از دو قسمت موتور و ژنراتور تشکیل شده است و به طور کلی میتوان مباحث آموزشی را به به دوبخش الکتریکال و مکانیکال تقسیم کرد. پاوریار با درنظر گرفتن کلیه نیاز های متخصصین این صنعت سرفصل های آموزشی را برنامه ریزی کرده است.

دوره آموزشی اپراتوری و سرویس، نگهداری

در این دوره آموزشی متقاضیان با فراگیری مباحث پایه ای از شناخت قسمت های مختلف دیزل ژنراتور مانند طریقه کارکرد موتور، افترکولر، اینتر کولر، توربوشارژر، ژنراتور، گاورنر، ای سی یو و… در ابتدا آشنا خواهند شد و در ادامه با مباحث تخصصی تر دیزل زنراتور مانند نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری، عیب یابی و رفع عیب دیزل ژنراتور، برنامه ریزی برد کنترلر و … آشنا می شوند

دوره دوم : پکیج اپراتوری، سرویس و نگهداری

مبلغ : 500/000 تومان

 1. آشنایی با ساختار و نحوه عملکرد دیزل ژنراتور ها
 2. آشنایی و نحوه سرویس نگهداری دیزل ژنراتور
 3. عیب یابی و رفع عیب اولیه دیزل ژنراتور
 4. آشنایی با سنسور های پرکاربرد
 5. برنامه کاری کنترلر جهت خاموش / روشن شدن موتور
 6. کار عملی با کنترلر

سرفصل های پکیج آموزش دیزل ژنراتور دقیقاً همانند دوره اول می باشد. علت معرفی این دوره جهت متقاضیانی می باشد که فرصت و یا امکان شرکت در دوره حضوری ندارند، در این پکیج آموزشی فیلم های تهیه شده از دوره حضوری ارائه می گردند و همچنین امکان پرسش و پاسخ برای این دوره در نظر گرفته شده است. متقاضیان بعد دریافت پکیج می تواندد با مدرس در ارتباط و سوالات خود را بپرسند.

دوره اول : اپراتوری، سرویس و نگهداری

مبلغ : 800/000 تومان

 1. آشنایی با ساختار و نحوه عملکرد دیزل ژنراتور ها
 2. آشنایی و نحوه سرویس نگهداری دیزل ژنراتور
 3. عیب یابی و رفع عیب اولیه دیزل ژنراتور
 4. آشنایی با سنسور های پرکاربرد
 5. برنامه کاری کنترلر جهت خاموش / روشن شدن موتور
 6. کار عملی با کنترلر

این دوره آموزشی شامل 7 ساعت آموزش کاربردی و عملی می باشد. در بخش کاربردی قطعات به صورت ظاهری معرفی می شوند و در نهایت در بخش عملی موارد بر روی دستگاه دیزل ژنراتور همراه با عملکرد آن شرح داده می شوند. در انتهای دوره آموزشی برای متقاضیان مدرک آموزشی صادر خواهد شد. در این مدرک گواهی می شود متقاضی گرامی دوره مربوطه را با موفقیت به پایان رسانده است.

هم اکنون ثبت نام کنید

با تکمیل فرم زیر از زمان برگزاری دوره آموزشی مطلع شوید لازم به ذکر است در این مرحله نیاز به پرداخت هزینه دوره آموزشی نمی باشید و صرفاً جهت اطلاع رسانی های دوره اموزشی نام و شماره تماس شما دریافت می شود