لوازم یدکی دیزل ژنراتور کامینز

لوازم یدکی دیزل ژنراتور کامینز

تهیه لوازم یدکی دیزل ژنراتور کامینز با توجه به تنوع و کیفیت محصولات موجود در بازار ایران نیازمند دقت بیشتری است. با شناخت قطعات و لوازم یدکی کامینز موجود در بازار متوجه خواهید شد کالای غیر اصل در حجم زیادی وارد بازار شده است که استفاده از آن ها برای دیزل ژنراتور شما به هیچ توصیه نمی شود چون نه تنها که به اندازه قطعه اصل کاربری نخواهد داد بلکه راندمان دستگاه را تا حدی کاهش خواهد داد. شرکت پاوریار با ارائه خدمات غیر حضوری در خرید قطعات و لوازم یدکی دیزل ژنراتور کامینز فعالیت دارد و امکان دسترسی هرچه راحت تر برای جستجو محصول مورد نظر را فراهم ساخته است. تا در عین حال با اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات خریداری شده زمان زیادی برای جستجو در بازار اتلاف نشود.

فیلتر هوا دیزل ژنراتور

یک فیلتر هوا نیز باید بصورت کامل آب بندی شده باشد.تا از ورود کوچک ترین ذرات گرد و غبار به درون موتور نیز جلوگیری به عمل آورد.همچنین دارای تراکم چین های مناسب در کاغذ آن برای افزایش سطح تماس فیلتراسیون باشد. فیلتر هوا بعد از منیفولد ورودی قرار گرفته شده است که معمولا از نظر ابعادی از سایر فیلتر ها بزرگ تر است.

فیلتر روغن دیزل ژنراتور

فیلتر روغن دیزل ژنراتور جهت سختی گیری ذرات کوچک موجود در روغن استفاده می شود. روغن یکی از موارد بسیار مهم در عملکرد دیزل ژنراتور است و در صورت که دچار اختلال در این سیستم شود ممکن است دستگاه شما نیازمند صرف هزینه های بالا شود. تعویض به موقع فیلتر روغن دیزل ژنراتور باعث افزایش عمر دستگاه و افزایش رانمان می شود.

فیلتر سوخت دیزل ژنراتور

همانطور که خودرو سواری دارای فیلتر سوخت می باشد دستگاه دیزل ژنراتور نیز از این قانون جدا نیست. در سوخت های تهیه شده که معمولا برای دستگاه دیزل ژنراتور حمل می شود ممکن است دارای ذرات معلق و ناخالصی باشد که ورود آن به سوزن پاشش سوخت می تواند باعث اسنداد و اختلال عمکرد دستگاه شود و صرف هزینه بالا برای تعمیر مجدد نیازمند باشد.

محصولات لوازم یدکی دیزل ژنراتور کامینز

تنوع محصولات در برند های مختلف Perkins, Volvo, Cummins و …

تضمین اصالت و کیفیت محصول خریداری شده تحت OEM Certificate کمپانی سازنده

فیبر و فنر واتر پمپ کامینز 3035248

نام فنی: Cummins Water Pump Seal

Cummins Part Number : 3035248

شماره ی قطعه : 3035248 وظیفه ی این قطعه جلوگیری از ورود سیال به داخل شفت و بلبرینگ میباشد.

واشر آب بندی سوپاپ قطع سوخت کامینز 28170023

نام فنی: Cummins Diesel Thermostat

Cummins Part Number : 28170023

شماره ی قطعه : 28170023 یک شیر برقی خاموش کننده ی سوخت دیزل به سیستم الکتریکی اصلی دستگاه متصل است که میتواند دماهای غیر عادی یا نقص ها مکانیکی،را کنترل و تشخیص دهد.اگر مشکلی پیش بیاید جریان الکتریکی که به شیر برقی میرود قطع میشود و باعث بسته شدن شیر برقی و قطع جریان سوخت دیزل به موتور میشود.این واشر هنگام ورود و خروج سوخت از طریق این سوپاپ مانع از هدر رفت آن و خروج سوخت میشود.

واشر آب بندی سوپاپ قطع سوخت کامینز 129888-2

نام فنی: Cummins Fuel Cutoff Valve Seal 

Perkins Part Number : 129888-2

شماره ی قطعه : 129888-2

یک شیر برقی خاموش کننده ی سوخت دیزل به سیستم الکتریکی اصلی دستگاه متصل است که میتواند دماهای غیر عادی یا نقص ها مکانیکی،را کنترل و تشخیص دهد.اگر مشکلی پیش بیاید جریان الکتریکی که به شیر برقی میرود قطع میشود و باعث بسته شدن شیر برقی و قطع جریان سوخت دیزل به موتور میشود.این واشر هنگام ورود و خروج سوخت از طریق این سوپاپ مانع از هدر رفت آن و خروج سوخت میشود.

ترموستات کامینز 180-337

نام فنی:  Cummins Diesel Thermostat

Cummins Part Number : 337-180

شماره ی قطعه : 337-180 ترموستات وسیله ای است که با سنجش دما و حفظ آن در محدوده ی ایمن برای عملکرد موتور باعث افزایش بهره وری موتور و سالم تر ماندن آن میشود.

فیلتر آب کامینز 4058965

نام فنی: Cummins Feul Filter

Cummins Part Number : 4058965

شماره ی قطعه : 4058965 این فیلترها معمولا وظیفه ی جداسازی ذرات زنگ زدگی یا آلودگی های احتمالی موجود در آب را برعهده دارند.ازوظایف دیگر این فیلترها در بعضی موتورها ثابت نگه داشتن میزان مواد ضدخورندگی یا ضداسیدی موجود در موتور میباشد.

ای سی یو 3408501

نام فنی: Cummins ECU

Cummins Part Number : 3408501

شماره ی قطعه : 3408501 این قطعه به عنوان مغز دیزل ژنراتور عمل کرده و وظیفه ی کنترل و نگهداری و همچنین هماهنگی بخش های مختلف دیزل ژنراتور را برعهده دارد.

توری سوزن کامینز 3008706

نام فنی: Cummins Diesel Screen Injector Filter

Cummins Part Number : 3008706

شماره ی قطعه : 3008706 این توری ها وظیفه ی حذف قطعات بسیار ریز آلودگی از داخل سوخت را به عهده دارند تا از پاشش نامناسب سوخت توسط انژکتور یا گرفتگی آن جلوگیری به عمل بیاورند.