برد کنترلر DATAKOM

کاتالوگ برد کنترلر DATAKOM

برد کنترل دیتاکام مدل DATAKOM ساخت کشور ترکیه جهت کنترل دستی و اتوماتیک دیزل ژنراتور به کار می رود. از این برد در کشور به نام برد کنترل 309 دیتاکام، کنترلر DKG 309 ،  برد کنترل DKG 309 دیتاکام یاد می  گردد.
از برد دیتاکام  جهت دیزل ژنراتور های با برند LOVOL ، موتورسازان ، و دیزل ژنراتور دست دوم دارای ECU و بدون ECU و همچنین ژنراتور گازسوز در رنج 5 الی 300  کاوآ جهت کنترل اتوماتیک و یا دستی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت برد دیتاکام DKG 309  به لحاظ قیمتی پایینتر از برد کنترل  برند دیپسی و کامپ می باشد.
شرکت رایا مولد امادگی خورد را جهت فروش برد DKG 309 دیتا کام به صورت تک  و عمده را در صورت سفارش مشتریان گرامی اعلام می دارد لذا در صورت نیاز با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

تابلو کنترل سنکرون

تابلو پارالل یا سنکرون قابلیت اتصال دو یا چند منبع تولید اعم از دیزل ژنراتور و یا برق شهر را با یکدیگر دارد. در این حالت امکان تقسیم بار بین دیزل ژنراتورها با نسبتهای دلخواه جهت انعطاف پذیری بیشتر مجموعه وجود دارد. تابلوهای سنکرون دیزل ژنراتور دارای حساسیتهای عملکردی و طراحی میباشند که نقصان در هر یک از آنها میتواند موجب خسارتهای جبران ناپذیری به مجموعه گردد. تابلو سنکرون دیزل ژنراتور امکان کار در هر دو حالت دستی و یا اتوماتیک را دارد. اطلاعات بیشتر در مورد تابلو سنکرون دیزل ژنراتور در بخش مربوطه بیشتر توضیح خواهیم داد.

تابلو کنترل اتوماتیک

تابلو کنترل اتوماتیک یا امرجنسی این نوع تابلو نیاز به حضور کاربر برای راه اندازی دیزل ژنراتور ندارد. این نوع تابلو با قطع و وصل برق شهر به طور خودکار دیزل ژنراتور را وارد مدار و از آن خارج می نماید. بر خلاف تابلو کنترل Manual که شخص می بایست در محل دستگاه حضور پیدا کند و دستگاه را خاموش یا روشن کند در تابلو کنترل Automatic نیاز به این امر نبوده و کنتاکتور موجود در تابلو برق به صورت خودکار وضعیت برق شهر را تشخیص داده و در صورت نیاز عملیات Automatic Switch transfer را انجام خواهد داد.

تابلو کنترل دستی

ساده ترین نوع تابلو است که برای شروع به کار دیزل ژنراتور نیاز به حضور و فرمان دستی اپراتور (ON/OFF) میباشد. این تابلوها دارای کلید اتوماتیک اضافه بار نیز هستند. در مدل تابلو کنترل دستی به هنگام قطع برق شهر اپراتور دستگاه به صورت فیزیکی کلید قطع و وصل دستگاه را در وضعیت مناسب قرار می دهد. در تابلو کنترل دستی از برد کنترلر های Manual استفاده می شود که قابلیت نمایش جریان، فرکانس، توان مصرفی، خطاها و آلارم ها را دارد. می توان از برد کنترلر استفاده نکرد ولی جهت اپراتوری و اطلاع از وضعیت مناسب دستگاه نصب آن پیشنهاد می شود.

دانلود کاتالوگ برد کنترلر DATAKOM

برد کنترلر دیپسی ساخت کشور انگلستان

در انواع مدل Manual و ATS و Synchronize در کاربری های متفاوت

مدل برد کنترلر قابلیت ATS قابلیت سنکرون پورت های ارتباطی دانلود کاتالوگ
DKG309 دارد ندارد USB-B, RS232 دانلود