دانلود برد کنترلر دیپسی

کاتالوگ برد کنترلر Deep Sea

شرکت DEEP SEA انگلستان (Deep Sea Electronics) یکی از شرکت‌های بزرگی است که با وجود برخی برندها که به صورت ریزپردازنده طراحی و تولید می‌شوند، توانسته است بردهایی را به صورت PLC طراحی و تولید کند. این موضوع باعث کیفیت و دقت بالای این برند در هماهنگ سازی و موازی سازی دیزل ژنراتورها می‌شود. این در حالی است که بیشتر شرکت‌های تولیدکننده برد کنترل دیزل ژنراتور، محصولات خود را به صورت میکروپروسسوری طراحی و تولید می‌کنند.
شروع فعالیت این شرکت از سال 1975 بود که طراحی، تولید و عرضه بردهای کنترل موتورهای دیزل، دیزل ژنراتور، بردهای اتوماتیک ترانسفر سوئیچ و شارژهای باتری کرده است.
این محصولات علاوه بر کنترل و حفاظت از دیزل ژنراتور، امکان کارکرد دستی دیزل ژنراتور را نیز فراهم می‌کنند.

تابلو کنترل سنکرون

تابلو پارالل یا سنکرون قابلیت اتصال دو یا چند منبع تولید اعم از دیزل ژنراتور و یا برق شهر را با یکدیگر دارد. در این حالت امکان تقسیم بار بین دیزل ژنراتورها با نسبتهای دلخواه جهت انعطاف پذیری بیشتر مجموعه وجود دارد. تابلوهای سنکرون دیزل ژنراتور دارای حساسیتهای عملکردی و طراحی میباشند که نقصان در هر یک از آنها میتواند موجب خسارتهای جبران ناپذیری به مجموعه گردد. تابلو سنکرون دیزل ژنراتور امکان کار در هر دو حالت دستی و یا اتوماتیک را دارد. اطلاعات بیشتر در مورد تابلو سنکرون دیزل ژنراتور در بخش مربوطه بیشتر توضیح خواهیم داد.

تابلو کنترل اتوماتیک

تابلو کنترل اتوماتیک یا امرجنسی این نوع تابلو نیاز به حضور کاربر برای راه اندازی دیزل ژنراتور ندارد. این نوع تابلو با قطع و وصل برق شهر پرند به طور خودکار دیزل ژنراتور را وارد مدار و از آن خارج می نماید. بر خلاف تابلو کنترل Manual که شخص می بایست در محل دستگاه حضور پیدا کند و دستگاه را خاموش یا روشن کند در تابلو کنترل Automatic نیاز به این امر نبوده و کنتاکتور موجود در تابلو برق به صورت خودکار وضعیت برق شهر را تشخیص داده و در صورت نیاز عملیات Automatic Switch transfer را انجام خواهد داد.

تابلو کنترل دستی

ساده ترین نوع تابلو است که برای شروع به کار دیزل ژنراتور نیاز به حضور و فرمان دستی اپراتور (ON/OFF) میباشد. این تابلوها دارای کلید اتوماتیک اضافه بار نیز هستند. در مدل تابلو کنترل دستی به هنگام قطع برق شهر اپراتور دستگاه به صورت فیزیکی کلید قطع و وصل دستگاه را در وضعیت مناسب قرار می دهد. در تابلو کنترل دستی از برد کنترلر های Manual استفاده می شود که قابلیت نمایش جریان، فرکانس، توان مصرفی، خطاها و آلارم ها را دارد. می توان از برد کنترلر استفاده نکرد ولی جهت اپراتوری و اطلاع از وضعیت مناسب دستگاه نصب آن پیشنهاد می شود.

دانلود کاتالوگ برد کنترلر Deep Sea

برد کنترلر دیپسی ساخت کشور انگلستان

در انواع مدل Manual و ATS و Synchronize در کاربری های متفاوت

مدل برد کنترلر قابلیت ATS قابلیت سنکرون پورت های ارتباطی دانلود کاتالوگ
DSE4520 دارد ندارد USB-B, RS232 دانلود
dse7320 دارد ندارد USB-B, RS232 دانلود
DSE7420 دارد ندارد USB-B, RS232 دانلود
DSE8610 دارد دارد USB-B, RS232, LAN دانلود
DSE8620 دارد دارد USB-B, RS232, LAN دانلود
DSE8660 دارد دارد USB-B, RS232, LAN دانلود